وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اصلياخبار فرهنگ سلامتپيام هاي سلامتيفیلم و تیزربازی های سلامتنرم افزارهای سلامتجدیدترین مطالب سلامتباورهای غلطروزهای سلامتآموزش همگانی تغذیه
صفحه اول
تماس با ما
RSS
چهارشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٨  -  
 » 
عنوان ها
جدیدترین اخبار
جدیدترین مطالب
اخبار > حمايت بيمه سلامت از محرومين، هدف اصلي قانونگذار است
 


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 نايب ریيس مجلس شوراي اسلامي:
   حمايت بيمه سلامت از محرومين، هدف اصلي قانونگذار است

نايب ریيس مجلس شوراي اسلامي گفت: هدف قانونگذار همواره اين بوده كه محرومين در اولويت سازمان بيمه سلامت ايران قرار گيرند. 
 
به گزارش وبدا، دكتر مسعود پزشكيان، نايب ریيس مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه محرومين بايد در اولويت سازمان بيمه سلامت ايران قرار گيرند، بيان كرد: لازم است افرادي كه توانايي پرداخت حق بيمه دارند، در درمان خود مشاركت داشته باشند تا فقرا و محرومين از خدمات درماني بيشتري بهره مند شوند؛ چراكه هدف اصلي قانونگذار حمايت از محرومين است. 
 
وي با تاكيد بر اينكه اجراي قانون تنها راه برون رفت از مشكلات است، گفت:  اجراي خريد راهبردي، گايدلاين ها، پرداخت براساس عملكرد از جمله موضوعاتي است كه در صورت اجراي كامل آن مي توان اميدوار بود تا از مشكلات موجود كاسته شود و مديريت درستي بر منابع صورت گيرد. 
 
دكتر پزشكيان تصریح کرد: از آنجايي كه در خريد راهبردي به طور دقيق جمعيت تعريف شده و خدمات قابل محاسبه است، به بيمه ها و سيستم نظام سلامت كمك مي كند تا كنترل خوبي بر منابع و مديريت هزينه داشته باشند كه اميدواريم به زودي و به طور كامل اجرايي شود. 
 
نايب ریيس مجلس شوراي اسلامي در پايان تاكيد كرد: هيچ راه حل كوتاه مدت و بلندمدتي جز اجراي قانون براي حل مشكلات نظام سلامت وجود ندارد و همه بايد به آن پايبند باشند.
 
 شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٧- ١٢:١٣ / شماره خبر: ١٨١١١٢
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج