وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اصلياخبار فرهنگ سلامتپيام هاي سلامتيفیلم و تیزربازی های سلامتنرم افزارهای سلامتجدیدترین مطالب سلامتباورهای غلطروزهای سلامتآموزش همگانی تغذیه
صفحه اول
تماس با ما
RSS
سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨  -  
 » 
عنوان ها
جدیدترین اخبار
جدیدترین مطالب
اخبار > ضرورت بروزرسانی اطلاعات تولید در سامانه رولینگ شرکت های تولیدکننده دارو
 


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو تاکید کرد:
  ضرورت بروزرسانی اطلاعات تولید در سامانه رولینگ شرکت های تولیدکننده دارو

 
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو در نامه ای از شرکت های تولیدکننده دارو خواست تا نسبت به بروزرسانی اطلاعات تولید خود در سامانه رولینگ، اقدام کنند.
 
 به گزارش وبدا، دکتر اکبر برندگی، مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو در این نامه خطاب به مدیران عامل این شرکت ها تاکید کرد: به منظور برگزاری جلسات بازخوانی عملکرد تولید و برنامه ریزی سال ۹۷ تا پایان وقت اداری هفته جاری، اطلاعات تولید خود را در سامانه رولینگ بروز رسانی کنند.
 
بر اساس این گزارش، متن این نامه به شرح زیر است:
نظر به این که  این اداره کل در نظر دارد از هفته آخر خرداد ماه، برنامه بازخوانی حضوری عملکرد تولید و برنامه ریزی شرکت های تولید کننده را با تکیه بر داده های موجود در سامانه رولینگ به انجام رساند؛ به اطلاع می‌رساند، از تاریخ یکشنبه 20 خرداد تا چهارشنبه 23 خرداد، سامانه رولینگ تمام شرکت ها باز بوده و امکان تصحیح و ورود داده ها فراهم خواهد بود.
مقتضی است، در محدوده زمانی یاد شده، داده های مربوط به داروهای آن شرکت به صورت صحیح بروزرسانی شده و اطلاعات نهایی به همراه موجودی مواد اولیه هر دارو در جلسه بازخوانی مربوط به آن شرکت، ارائه شود. ضمنا رعایت موارد زیر الزامی است:
از آنجا که پایش بازار دارویی بر اساس داده های موجود در رولینگ بوده و شرکت در خصوص تامین بازار دارویی متعهد می باشد، مقتضی است در جلسه بازخوانی علاوه بر مدیر عامل، مسئول فنی، مدیر تولید (یا مدیر برنامه ریزی) و مدیر بازرگانی محترم شرکت، فرد تکمیل کننده رولینگ نیز حضور داشته باشد. در هنگام تکمیل رولینگ دقت شود تا در ستون مربوط به «موجودی قبل از آزادسازی» صرفا تعداد داروی تولید شده ای اعلام شود که هنوز به پخش تحویل نشده و از اعلام توان تولید دارو بر اساس موجودی ماده اولیه و... در این ستون خودداری شود.302/225
 
 سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧- ٠٩:٢٣ / شماره خبر: ١٧٧٦٥٩
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج