وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اصلياخبار فرهنگ سلامتپيام هاي سلامتيفیلم و تیزربازی های سلامتنرم افزارهای سلامتجدیدترین مطالب سلامتباورهای غلطروزهای سلامتآموزش همگانی تغذیه
صفحه اول
تماس با ما
RSS
پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧  -  
 » 
عنوان ها
جدیدترین اخبار
جدیدترین مطالب
اخبار > کاهش پیچیدگی در ارائه خدمات و گسترش خدمات الکترونیکی سریع در دستور کار بیمه سلامت
 


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد:
  کاهش پیچیدگی در ارائه خدمات و گسترش خدمات الکترونیکی سریع در دستور کار بیمه سلامت

مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ثبات پایداری دستاوردهای سازمان، جز با در اختیار داشتن اطلاعات روزآمد و مدیریت صحیح اخبار و اطلاعات میسر نمی‌شود.
 
به گزارش وبدا، محمد منتقمی‌راد مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران، اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت به عنوان یکی از مهمترین بازوان وزارت بهداشت، نقش تعیین‌کننده‌ای در معادلات بهداشتی و درمانی کشور دارد. بنابراین تصمیم‌های فراوان و اثرگذاری که برای گستره وسیعی از مخاطبان اخذ می‌شود، نیازمند ارزیابی مستمر اثرات و نتایج آن‌ها و تبیین نقاط ضعف و در نهایت اصلاح کاستی‌ها است.

وی در ادامه افزود: ثبات پایداری دستاوردهای سازمان، منوط به استقرار فضای ایمن در سطوح مختلف آن است که این مهم جز با در اختیار داشتن اطلاعات روزآمد و مدیریت صحیح اخبار و اطلاعات میسر نمی‌شود.

مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با توجه به این موارد نقش حراست، مدیریت و حفاظت از منابع نرم افزاری و سخت افزاری سازمان و ارائه اطلاعات سودمند جهت تصمیم‌گیری مدیران به منظور پیشگیری از بروز مسائل خاص، بسیار حائز اهمیت است.

محمد منتقمی‌راد در پایان با بیان اینکه دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران، همسو با سیاست‌های کلان سازمان و در راستای تحقق دو فرمان ولایی پیرامون اقتصاد مقاومتی، درمان و بیمه همگانی اقدام می کند تاکید کرد: این دفتر با رویکرد کاهش پیچیدگی‌ها در ارائه خدمات به  گسترش خدمات الکترونیکی سریع، آسان و ارزان، شفاف‌سازی و پیشگیری از هر گونه انحراف از معیار و تخلف نسبت به پایش مستمر عملکرد سه ضلع متولیان، ارائه دهندگان و دریافت‌کنندگان خدمات بیمه سلامت، صیانت از منابع مادی و معنوی مجموعه و احقاق حقوق سطوح مختلف ذی نفعان و تمامی خادمین و تلاشگران عرصه سلامت، می پردازد.

 
 چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧- ١٢:٣٠ / شماره خبر: ١٧٧٣٩٩
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج